OVERVIEW

This website parafialegnica.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic).

PARAFIALEGNICA.PL RANKINGS

This website parafialegnica.pl is seeing varying levels of traffic in the past the year.
Traffic for parafialegnica.pl

Traffic ranking (by month) for parafialegnica.pl

Traffic ranking by day of the week for parafialegnica.pl

WHAT DOES PARAFIALEGNICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialegnica.pl Mobile Screenshot of parafialegnica.pl Tablet Screenshot of parafialegnica.pl

PARAFIALEGNICA.PL HOST

I revealed that a lone page on parafialegnica.pl took three thousand and thirty-one milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
91.219.209.133

I identified that parafialegnica.pl is operating the Apache/2 server.

CONTENT

This website had the following on the web page, "Na balkonie wokół kościoła pojawi się czternaście dwumetrowych malowideł przedstawiających kolejne stacje drogi krzyżowej." Our analyzers analyzed that the web site said " Jej zwieńczeniem ma być dziesięciometrowa polichromia pokazująca zmartwychwstanie Jezusa." The Website also stated " Przez najbliższy rok począwszy od 19 października raz w miesiącu po wieczornej Mszy świętej odbywać się będą spotkania przybliżające nam treść Pisma Świętego." The website's header had joomla as the most important search term. It was followed by Joomla which isn't as highly ranked as joomla.

OTHER BUSINESSES

Aktualności - Oficjalna strona parafii p.w. Św. Barbary w Łęknicy

Za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. W kościele wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii. Publicznie wystawionego lub też przechowywanego w Tabernakulum. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W Nowych Czaplach Mszą św.

Parafia św. Andrzeja Boboli w Leszczynach

Witamy na stronach naszej parafii. W kalendarzu litrugicznym wspominamy Dzisiejsza liturgia Słowa. Tel 48 32 431 10 74. Soboty, niedziele i święta. Radio eM 107,6 FM.

Strona główna

Parafia Londyn Lewisham Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii. Ośrodek Polski na Forest Hill. Our Lady Help of Christians.

Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Lidzbarku

Ewentualne zmiany terminów spotkań będą podawane w trakcie ogłoszeń parafialnych, na lekcjach religii w szkole i na stronie internetowej parafii. WIZYTACJA KANONICZNA W PARAFII - 17. W sobotę 2 kwietnia, w prze.

Aktualności

Moniki w Domu Złotej Jesieni,. Triduum Paschalne w Lipinach 2018. 1800 - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ. ADORACJA W CIEMNICY DO GODZ. 1800 - LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU. 2100 - ADORACJA DLA RODZIN PRZY BOŻYM GROBIE. 2000 - LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY.